#61 2008-07-20 20:51:50

Harin

Ostrza 1410

1350056
Call me!
Skąd: Dęblin
Zarejestrowany: 2008-05-04
Posty: 201

Re: Małe negocjacje :)

Asherix ty to ostatnio (albo zawsze taki byłeś a ja tego nie widziałem) zgorzkniały się stałeś... nie jestem wcale ważny... smutny to ty się robisz bo z czystym sumieniem mogę napisać, że nie przeczytałem w poście od ciebie nigdy dobrego słowa na czyjś temat... może akurat jak pisałeś te "dobre" słowa to nie czytałem... I nie próbuję przejmować niczego od nikogo, jestem jak zawsze. A ty jak zawsze... kozaczek...


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.

Offline

 

#62 2008-07-20 21:54:09

Ashe

Radavent

Zarejestrowany: 2008-04-07
Posty: 379

Re: Małe negocjacje :)

Stawiłem się dzisiaj, nawet sobie set wykupiłem i liczyłem, że będzie obława na bossa. Niestety, ponieważ nic się nie wydarzyło, więc stwierdzam, że za tydzień, max dwa spokojnie sobie sami poradzicie. Życze powodzenia w starciu.

Offline

 

#63 2008-07-20 22:16:14

Gepard

Dark Sentinels

5242170
Call me!
Zarejestrowany: 2008-07-16
Posty: 15

Re: Małe negocjacje :)

wybacz ale to bylo nie przemyslane... ja o 21 wracalem do domu dopiero

Offline

 

#64 2008-07-20 23:15:59

ASHERIX

Ostrza 1410

Skąd: KURPIE/Warszawa
Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 256
WWW

Re: Małe negocjacje :)

No cóż Harin, nie masz o mnie pojęcia i widocznie masz drobne problemy z czytaniem. Najlepszym przykładem na to jak zgorzkniały jestem masz kilka postów wyżej gdy napisałem w pozytywnym tonie o połączeniu gildii na Rohanie. Poczytaj lepiej swoje wywody smutne jak listopadowy wieczór zamiast przejmowac się rzeczami, których nie ogarniasz. Jęczysz jak stara baba w poczekalni u lekarza, to mi nie pasuje, tamto jest ble, posiedzę se pod drzewem bo taki smutny i dekadencki jestem... Nie wiem czy zauważyłeś ale w zasadzie jesteś jedynym, który ma problem z połączeniem gildii (Ashego nie liczę bo on w ostrzach nie jest).
Ps. nie muszę co chwila sie cieszyc i uśmiechac, tak jak nie muszę spedzac połowy swojego życia na graniu w mangowe gierki by byc w gildii konstruktywny (przypomnę tylko, że to ja zaczałem aferę z czitowanym przedmiotem, ja cie do Ostrzy przyjąłem). Ps. ze Szczepanem mam fajny kontakt (kilka dni temu pilim razem), z Rootem nigdy prawdziwych problemów nie miałem i jego gg nadal mam w posiadaniu, z Patelniowym sie lubię bardzo, z Yria stosunki mam jak najbardziej unormowane, z Pieczarka współistniejemy całkiem całkiem... gdzie ty widzisz taką masakre?
A "kozaczek" nie jestem, tylko mam swoje zdanie i nie wchodzę nikomu w dupe, nie podlizuję się i ZAWSZE mówię to co myślę. Jeśli masz zamiar używac wobec mnie słów jak "kozaczek" to powiedz mi je w twarz a nie zza monitora. Poza tym w przeciwieństwie do Ciebie (chyba) mnie w realu jedna osoba nieźle zna i może sie na temat mojego kozaczenia wypowiedziec w miarę kompetentnie.

Ostatnio edytowany przez ASHERIX (2008-07-20 23:21:09)

Offline

 

#65 2008-07-21 00:10:55

patelnia

Ostrza 1410

1565586
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-04-04
Posty: 271

Re: Małe negocjacje :)

Straszny, ale to naprawdę straszny (cóż, użyjmy tegi słowa) burdel to zrobiliście. Ja wiem, że sprawa bardzo kontrowersyjna, wymiana zdań, ale błagam - jeśli już to na poziomie. Nie róbcie tu syfu, tu mieliśmy decydować o fuzji gildii, a nie jechać z wycieczkami osobistymi, które są bezsensowne, bo, za przeproszeniem, gówno o sobie wiemy nawzajem, nawet się na oczy nigdy nie widzieliśmy (tak, wiem, z nielicznymi wyjątami jak Rex & Steph i ja & Steph, ale nie mówię tu o zamieszczonych przez Nas zdjęciach). Bo nie widzę tu sensu w jeżdżeniu po sobie, skoro nie o tym ta dyskusja. Fajnie, że każdy ma swoje zdanie, bo i tak powinno zresztą być, no ale kurwa no (Sorry Yria, nie wytrzymałem [hehe, pierwszy na forum co użył tego słowa ]) opanujta się, po kiego wafla to?!

Następne wpisy z wycieczkami osobistymi będę kasował...


http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/2/patelniak.png

Offline

 

#66 2008-07-21 01:03:09

Ashe

Radavent

Zarejestrowany: 2008-04-07
Posty: 379

Re: Małe negocjacje :)

Skasować to wreszcie mi konto skasuj, lub przynajmniej moderatora odbierz.
Burdel burdelem, sprawa sprawą, ale moim zdaniem było to także odkrywcze.
O Yrii dowiedzieliśmy się, że materiał na przewodniczącą czy tam głowę gildii, jak kto woli.
O większości dowiedzieliśmy się, że nie lubią TS'a.
O Harinie dowiedzieliśmy się, że nie przypadł mu do gustu pomysł fuzji.
O Asherixie dowiedzieliśmy się, że lepiej go nie drażnić (jakby ktoś nie wiedział...)
O Ashe dowiedzieliśmy się, że więcej nic się nie dowiecie bo poszedł (nadal odchodzi, ale już ostatecznie, miało być pięć dni) i że dziwny jest
O Patelni się dowiedzieliśmy, że umie zastraszać niewinnych użytkowników podległych jego woli...
A wszyscy dowiedzieli się, że potrafimy burdel jak jasna cholera i psa morda o świcie zrobić.

Gepard - żeby nie było na przyszłość. Urazy żadnej do Ciebie nie żywię, robię co wydaje mi się w tej sytuacji słuszne. Zresztą jakbym Cię nie tolerował, to nie dawałbym ci tytułu na forum
Jako, że w Cabalu obecnie dużo roboty nie ma (nie chce mi się honoru teraz bić) to chyba pogram w Rohana przez jakiś czas (pod warunkiem, że mnie Hellgate nie porwie zupełnie, a jest na dobrej drodze). Jeżeli wreszcie zdecydujecie się dokonać szturmu na bossa (szczerze mówiąc nawet nie wiem o którego chodzi... z czego się wywiedziałem, może się okazać, że z rajdu nici, bo ktoś kolegę już posiekał, a o tempie respawnu w Rohanie względem bossów nic nie wiem) i będzie wam potrzeba dodatkowej pary mieczy, a ja akurat będę gdzieś w pobliżu (czyt. na serverze), niech ktoś da znać, a jeżeli będę mógł, to postaram się pomóc (może mój lvl 26 w porównaniu z waszymi to pestka, ale dzisiaj rano miałem lvl 21 ). Nie liczcie jednak, że będę uczestniczył w życiu gildii, czy do niej należał - limit uprzejmości wyczerpie się w chwili, gdy bydlak padnie na glebę.

A TY WŁADCO LOCHU, CZY JAK CI TAM!!!!!! DOMAGAM SIĘ USUNIĘCIA KONTA!!!!!! A JEŻELI NIE USUNIESZ TO SIĘ WKURZĘ I POZMIENIAM WSZYSTKIM STATUSY!!!!!!
(i kto tu umie szantażować?)

Offline

 

#67 2008-07-21 10:08:07

Harin

Ostrza 1410

1350056
Call me!
Skąd: Dęblin
Zarejestrowany: 2008-05-04
Posty: 201

Re: Małe negocjacje :)

Wybaczam wam wszystkim Znajcie moje dobre serce
Całkowita amnestia

Ostatnio edytowany przez Harin (2008-07-21 10:08:37)


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.

Offline

 

#68 2008-07-21 10:26:22

Stephanos

Ostrza 1410

Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 155

Re: Małe negocjacje :)

Nie odbierzcie mnie źle( nie chcę też nikogo urazić) ale czasem się zastanawiam, czy Wy, drodzy koledzy i koleżanki, tak żywo zaangażowani w negocjacje nazw i używania komunikatorów przekazujących strumień audio, nie macie większych problemów na głowie. Panowie i Pani- to TYLKO gra, kilka GB danych śmigających po kablach dla rozrywki ( bo nie jesteśmy teamem sportowym). Doceniam zaangażowanie w sprawy gildii, dbanie o jej dobre imię, ale nie dajmy się zwariować. Coś, co powinno być nowym doświadczeniem- dyplomata innej gildii negocjujący z naszym Zgromadzeniem unię, stało się przyczynkiem do wieszania na sobie psów ( prawie). Czy  było warto?...

Offline

 

#69 2008-07-21 15:43:13

Yria

Ostrza 1410

Skąd: z...lasu
Zarejestrowany: 2008-04-06
Posty: 264

Re: Małe negocjacje :)

Steph całkowicie się z Tobą zgadzam. To ma być tylko dobra zabawa  na Rohanie. Wypełnienie czasu w
oczekiwaniu na dodatek TW. I mam wielką prośbę: Koniec z offtopami.


A wracając do sedna sprawy i do tematu wątku:

Wstępna data zabicia bossa na Rohanie wyznaczona jest na : piątek o 22.00 ( Gepard daj znać gdyby coś się zmieniło)
A tu poradnik do pomocy. Naszym zadaniem będzie wykonanie Qestu 7 : zabij bossa

http://gamecenter.pl/forum/index.php?showtopic=260616

Ostatnio edytowany przez Yria (2008-07-21 16:06:29)


http://img4.imageshack.us/img4/166/podpisi.jpg

Offline

 

#70 2008-07-21 15:52:18

Harin

Ostrza 1410

1350056
Call me!
Skąd: Dęblin
Zarejestrowany: 2008-05-04
Posty: 201

Re: Małe negocjacje :)

Jeżeli chcecie to wyruszę z wami na tego potwora, mój miecz i tarcza będą do waszych usług na wieczór w którym postanowicie się zebrać i ubić potworną bestię. Co będzie dalej... zobaczymy. O Harina martwić się nie musicie przybędzie niezwłocznie po otrzymaniu wiadomości o miejscu i czasie spotkania, tak więc szykujcie się moi towarzysze, bo ta bestia to nie lada wyzwanie i tylko zahartowani w boju wojownicy potrafią ją ubić. Niech mistrz Merthal i jego świta ma was w swojej opiece. Harin


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.

Offline

 

#71 2008-07-21 16:57:40

Darknight112

Ostrza 1410

6687302
Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 90

Re: Małe negocjacje :)

Widze,że slaver dostarczył Yri poradnik który mu dzisiaj dalem

Offline

 

#72 2008-07-21 18:13:05

Ashe

Radavent

Zarejestrowany: 2008-04-07
Posty: 379

Re: Małe negocjacje :)

W takim razie legion założyć musi osoba o najniższym lvlu albo na mnie nie ma co liczyć (lvl 26)

Offline

 

#73 2008-07-21 18:30:13

Yria

Ostrza 1410

Skąd: z...lasu
Zarejestrowany: 2008-04-06
Posty: 264

Re: Małe negocjacje :)

Darknight112 napisał:

Widze,że slaver dostarczył Yri poradnik który mu dzisiaj dalem

Nie Dark..Slaver mi nie dostarczył ....Sama znalazłam...Wystarczy wejść na polską stronę Rohanu i forum tamtejsze... http://rohanonline.pl/viewpage.php?page_id=8


http://img4.imageshack.us/img4/166/podpisi.jpg

Offline

 

#74 2008-07-21 23:46:03

Gepard

Dark Sentinels

5242170
Call me!
Zarejestrowany: 2008-07-16
Posty: 15

Re: Małe negocjacje :)

dobra ale to jest bledne w klku miejacach
legion zaklada sie po gildi
tych 5 kamieni tez nie potrzeba
i jeszcze 2 rzeczy sie mi nie zgadzaly bo to chyba dla close beta bylo robione

Offline

 

#75 2008-07-21 23:47:48

Harin

Ostrza 1410

1350056
Call me!
Skąd: Dęblin
Zarejestrowany: 2008-05-04
Posty: 201

Re: Małe negocjacje :)

Nie koniecznie Ashe. Ty chcesz pomóc tylko przy bossie a tam może być normalne party chyba, że źle to rozumiem.


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora