#1 2008-07-18 00:10:25

Gepard

Dark Sentinels

5242170
Call me!
Zarejestrowany: 2008-07-16
Posty: 15

Małe negocjacje :)

Ostatnio rozmawiałem z pewną przemiłą osobą z waszej gildii. Po kilkunastu minutach wyszedł pomysł połączenia naszych gildii w świecie rohan online. Po przedyskutowaniu za i przeciw wyszło, że pomysł jest co najmniej ciekawy, jednak to wy musicie zadecydować jak chcecie połączyć nasze gildie.
Z mojej strony, nasza gildia nazywa się Dark Sentinels i mamy stronę  www.darksentinels.pl oraz serwer Team Speak2 s3.teamspeak.pl:4000 gildia liczyła sobie max 30 aktywnych graczy jednak ostatnio nie ma więcej niż 10 .
Połączenie, może być tylko w rohanie ale:
Jeśli tak to trzeba pewnie nowa nazwę ustalić albo zrobić Ostrza-Dark Sentinels, które forum będzie jako główne forum Rohanu, i jak będzie wyglądać rekrutacja tz. Np. do jakiej gildii.
Możemy też połączyć obie gildie na stałe w całości ale, z tego co o was czytałem to raczej jesteście znani w swoim środowisku jako elitarni ludzie więc wątpię żebyście się na to zgodzili bo pewnie wiążę się to ze zmianą nazwy obydwu stron (czego tez bym chciał uniknąć ze względu na naszą domenę).
Nawet jeśli połączenie byłoby możliwe (my zaakceptujemy wszystko) to z waszej strony pragniemy jednego! NIE gramy z ludźmi którzy nie używają Team Speaka (programu do rozmów w czasie gry, tak jak skype tylko z większą ilością ludzi i nie obciąża tak systemu i łącza) więc musielibyście się do tego przyzwyczaić (i to jest nasz jedyny warunek).
Wiem może za bardzo zakręciłem ale rozmowa na ten temat byłą dość obszerna i chciałbym zarówno ja i ta Osoba poznać waszą opinię. Jeżeli chcecie się czegoś dowiedzieć piszcie w temacie chętnie odpowiem .

Offline

 

#2 2008-07-18 00:26:10

Harin

Ostrza 1410

1350056
Call me!
Skąd: Dęblin
Zarejestrowany: 2008-05-04
Posty: 201

Re: Małe negocjacje :)

Jako Harin odpowiadam sam za siebie i według mnie połączanie nazw lub zmienianie ich jest najgłupszym pomysłem jaki mogłem przeczytać - Jak już gram w ostrzach na Rohanie to tylko jako Ostrze a nie Ostrze sentinel czy coś takiego... proponuję zrobić ally, TSa możesz się nie spodziewać dlatego, że ja już próbowałem kiedyś ich namówić na TSa ale się nie zgodzili. No chyba, że zmienili zdanie. Jeżeli już mamy się połączać to trzeba najpierw stworzyć gildię na Rohanie a nie pisać, że się połączymy jeśli gildii nie ma i nie wiadomo jak będzie funkcjonować. Jak już  gildia będzię to wtedy zrobi sie alliance (sojusz) i nic nie będzie trzeba połączać, forum i nazwy mogą zostać stare kto, a jeśli chodzi o rekrutacje to możecie zrobić tak, że kto zrekrutuje ten ma i tyle. To jest moje zdanie na ten temat i bez względu na okoliczności zdania nie zmienię... chyba ze pojawią się według mnie ciekawsze propozycje. Ale to wasza decyzja ja na Rohanie nie wiem ile pogram więc... moje zdanie się nie liczy w tej sprawie I jeszcze jedno pytanie - Kto jest tą "tajemniczą" osobą z która rozmawiałeś?


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.

Offline

 

#3 2008-07-18 00:39:02

Gepard

Dark Sentinels

5242170
Call me!
Zarejestrowany: 2008-07-16
Posty: 15

Re: Małe negocjacje :)

Spodziewałem sie dużego sceptycyzmu dlatego nie ujawnię Nicka tej osoby
Co więcej miało być to w formie negocjacji to przedstawiłem jak sprawy stoją, jeśli połączenie kiedyś nastąpi to na pewno najuczciwiej byłoby zmienić wspólnie nazwę Gidli . Pomysł wpadł dal tego że mamy uzbierane 2 mil i wykonane questy (wszystkie oprócz zabicia raid bosa) i mi to jest obojętnie cz założę za nie długo DS czy założę z wami wspólnie gildie, miało być grzecznościowo, żebyście nie musieli zbierać tyle kasy.
PS. Harin ty jesteś w HB („Jak już gram w ostrzach na Rohanie to tylko jako Ostrze a nie Ostrze sentinel czy coś takiego...” chyba  czegoś nie rozumie ) więc prosiłbym do nich nie pisać o moich planach z wiadomych przyczyn, poza tym tobie tam wesoło a innym z ostrzy co grają samotnie to już pewnie trochę samotność doskwiera

Offline

 

#4 2008-07-18 04:36:01

Yria

Ostrza 1410

Skąd: z...lasu
Zarejestrowany: 2008-04-06
Posty: 264

Re: Małe negocjacje :)

Moi drodzy bracia, tą "tajemniczą osobą", która zaproponowała Gepardowi , i jego przyjaciołom, stworzenie
jednej NOWEJ gildii na Rohanie jestem -ja. Otóż rzecz się ma tak, że aby wykonać Qesty wspólne dla gildii na Rohanie jest nas tam zbyt mało. Przypadkiem natrafiłam na stronę http://www.darksentinels.pl/portal.php
Dzięki tej stronie poznałam Geparda. Ich historia wspólnego przeniesienia się z jednej gry mmo na drugą
wydała mi się dość podobna do naszej wspólnej wędrówki po świecie gier. Trzymamy się razem, tworząc elitarne zaprzyjaźnione grupy- oni również To zaintrygowało mnie na tyle, że sama odszukałam Geparda na Rohanie,
składając mu propozycje stworzenia wspólnej gildi , o charakterze sojuszniczym. I tu również wysunęłam propozycję stworzenia nazwy jednej, z nazw obu gildii. Pomysł ten wiem , że wyda Wam się  drodzy Bracia dość kontrowersyjny , ale mowa jest tutaj tylko , li i wyłącznie o grze Rohan. Proszę wypowiedzcie się na ten temat, jakie jest Wasze zdanie?

Harin....do obcej gildii już istniejącej nie chciałam dołączyć, gdyż bardzo mi zależy aby zaznaczyć naszą obecność w grze Rohan naszą nazwą Ostrza
Dodam jeszcze, że rozmawiając kiedyś wcześniej z Gepardem o skali wiekowej ich gildii, zgadaliśmy się,że jest podobna do naszej i z tego co wiem, również nie tolerują botów, cheaterstwa  itp.

Ostatnio edytowany przez Yria (2008-07-18 04:41:26)


http://img4.imageshack.us/img4/166/podpisi.jpg

Offline

 

#5 2008-07-18 08:33:42

patelnia

Ostrza 1410

1565586
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-04-04
Posty: 271

Re: Małe negocjacje :)

Wsio ryba, róbta co chceta. I tak na Rohan nie uczęszczam


http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/2/patelniak.png

Offline

 

#6 2008-07-18 09:29:57

Harin

Ostrza 1410

1350056
Call me!
Skąd: Dęblin
Zarejestrowany: 2008-05-04
Posty: 201

Re: Małe negocjacje :)

Miałem napisać parę słów do Geparda, miłych jakżeby inaczej bo wiecie, że ja człek kulturalny i przezwiskami się brzydzę... ale po przeczytaniu posta Yrii moje zdanie jest takie...
Zgadzam się na wszystko na co tylko chcecie a co do HB to odejdę z tej gildii w chwili, gdy powstanie gildia Ostrzy. Tak Gepard miło mi w tej gildii, nie napiszę do nich o twoich planach bo nie jestem szpiegiem ani dwulicowym chamem który sprzedaje informacje jak bułki w spożywczym... aczkolwiek powiem Ci, że HB bardzo by interesowała Polska gildia ponieważ brakuje im Alliance... No i zapomniałem co miałem dalej pisać Jeżeli Yria to wymyśliła to niech stracę zgadzam się na wszystko. Jeśli ktoś kiedyś pytałby mnie o zdanie to powiem, żebyście wy decydowali ja się nie wtrącam


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.

Offline

 

#7 2008-07-18 09:51:17

Ashe

Radavent

Zarejestrowany: 2008-04-07
Posty: 379

Re: Małe negocjacje :)

Prawdę mówiąc jest mi to obojętne. W Rohana nie gram, ponieważ z uruchomieniem gry mam takie pojazdy, że chyba Hellgate już bym przeszedł jakby zsumować wszystkie próby i grać nie będę, gdyż straszliwie mnie ta gra zniechęciła. Z kolei na Two Worlds nie zamierzam przyłączać się do żadnej gildii i z żadną w sposób otwarty nie współpracuję (no, chyba że z taką gildią beta testers
Tak więc moja opinia: róbta co chceta, ja i tak z wami nie idę ;p
A do Sentinelsów i tak bym nie poszedł ze względu na TS'a. Nie toleruję tego typu programów - miałem już z nim styczność na Cabalu i muszę przyznać, że żałuję tego, iż zgodziłem się do tamtej gildii wstąpić.

Offline

 

#8 2008-07-18 11:00:51

Stephanos

Ostrza 1410

Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 155

Re: Małe negocjacje :)

Moje podejście:
Ostrzem( wcześniej Cieniem) jestem na TW i o ile mi warunki finansowe pozwolą- do czasu Temptation postawię kompa.
Obecnie użyczam sprzęt młodszej siostry, a dodatkowo walczę z remontem, dlatego na relaks przed monitorem mam niewiele czasu.
Na Rohanie mogę być nawet w gildii "Miała baba koguta", tylko jestem tam noobem i zjawiam się sporadycznie. Chodzi o klimat, nie nazwy, myślniki i takie tam bzdety. Jeżeli ma być sojusz- niech będzie, jeśli inkorporacja- też( o ile będzie tam Yria i reszta braciszków).

Offline

 

#9 2008-07-18 11:07:17

Gepard

Dark Sentinels

5242170
Call me!
Zarejestrowany: 2008-07-16
Posty: 15

Re: Małe negocjacje :)

Źle zrozumieliście nie chce was naciskać, i broń boże nie mam zamiaru tłumaczyć wam jak się robi gildię, ale jeżeli chcecie zrobić namiastkę swojej gildii w rohanie to po długich przemyśleniach doszedłem do wniosku, że możemy zrobić to razem. Dlaczego? Bo z naszej strony mamy uzbierane już 2 miliony i wykonane prawie wszystkie questy…. Oprócz tego zabicia raid bosa (za Malo ludzi na 40 lvl). Z tego co wiem to wasza gildia miałaby dopiero zbierać większą część pieniędzy, a po co dwa razy .
Nie pytam was po kolei kto co by wolał ale zawsze uważałem że takie decyzje należy z kimś skonsultować dlatego oczekiwałem jasnej wiadomości jakbyście widzieli naszą wspólną gildię na rohanie. Naprawdę jeśli uważacie że chcę wam zaszkodzić to przepraszam.
Harin a ty dalej nie rozumiesz, ma powstać nasza wspólna gildia jeżeli chcecie, to nie będą w 100% Ostrza ani Dark Sentinels.
No i główne pytanie, czy osoby które grają w rohana są w stanie być na team speaku, żebym nie musiał w czasie gry pisać do was na klawiaturze tylko normalnie rozmawiać . Reszta to mi wisi tyle, że chciałbym uszanować zarówno wasze jak i kilka naszych zasad (najważniejsza nasza to Team Speak)

Offline

 

#10 2008-07-18 11:26:03

Harin

Ostrza 1410

1350056
Call me!
Skąd: Dęblin
Zarejestrowany: 2008-05-04
Posty: 201

Re: Małe negocjacje :)

Dla mnie TS to pikuś a jeśli chodzi o to czy rozumiem to rozumiem i powtarzam, że jeśli Yria na to przystaje to ja też jakby co to proponuję zrobić ally z HB to jest dobry pomysł wierzcie mi... ale najpierw zróbcie Ostrza


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.

Offline

 

#11 2008-07-18 11:39:56

Stephanos

Ostrza 1410

Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 155

Re: Małe negocjacje :)

Nie mogę decydować za braci i siostrę, jeśli o mnie chodzi- jestem za połączeniem( 20 lvl guardian potrzebujący reset skill stona- trochę skopany przy poznawaniu mechaniki) pod warunkiem przesłania instrukcji obsługi tego programiku.

Offline

 

#12 2008-07-18 11:50:17

tom15

Przyjaciel Ostrzy

3435334
Skąd: Lipnica Mała
Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 77
WWW

Re: Małe negocjacje :)

Jak gram w strzelanki to na TS-e... IMHO bardzo dobra sprawa w takich grach. Można pogadac, nie trzeba co chwila pisac (niekiedy zanim cos napiszesz np. "help!" to juz nie zyjesz )


Wolę żeby mnie dwunastu sądziło, niż żeby mnie sześciu niosło...

Offline

 

#13 2008-07-18 11:56:09

Ashe

Radavent

Zarejestrowany: 2008-04-07
Posty: 379

Re: Małe negocjacje :)

Cóż, w takim wypadku muszę zadać kilka pytań skierowanych do Geparda.
1) Teoretycznie TS jest dla osób mówiących w grze. W takim wypadku człek, który praktycznie nigdy się nie odzywa (takie dziwne przyzwyczajenia, wręcz nieufność względem innych) także musi dany program instalować czy nie? Uzasadnienie: do party i tak mnie nie weźmiesz, bo wszystko robię po swojemu, więc tak czy siak Cię nie posłucham. Szczerze mówiąc nie interesuje mnie życie gildii - jeżeli mamy być to wszyscy, choćby samym duchem, nikt o językach nie wspominał
2) Czy w gildii istniała by tzw. "aktywność graniczna" - tzn. że dany gracz musi pojawić się kilka(naście) razy w tygodniu i wygrać określoną ilośc godzin? Czemu pytam - już mówię. Ostatnio zacząłem grę w Hellgate, powróciłem także do Cabala po krótkiej przerwie i po prostu nie zawsze będe miał ochotę mocować się z grą, która działa u mnie "jak się jej zachce"(jedyna zależność, jaką obserwuję...).
3) Czy w Dark Sentinels istnieje tzw. "przynależnośc podziału" - tzn. po każdej wyprawie jednostka dzieli się częścią łupów z innymi członkami gildii? Z tego co wiem niektóre gildie mają takie zasady (i dlatego do nich nie należę).
4) I ostatnie: czy w przypadku przyłączenia do gildii konieczna jest rejestracja na Waszym forum? Należę już do takiej ilości forów dyskusyjnych, że kolejne wydłożyło by mój czas odpisywania do ponad pięciu godzin (dotychczasowy rekord), albo jeszcze dłużej. Dlatego wątpię, czy byłbym stałym użytkownikiem, a w takim wypadku nie widzę sensu rejestracji.

Edit.
Dobra, po krótkim zapoznaniu z Waszą stroną już znam wszystkie odpowiedzi Tak, nie, nie i tak

Offline

 

#14 2008-07-18 16:05:36

Darknight112

Ostrza 1410

6687302
Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 90

Re: Małe negocjacje :)

Mogę być w tej gildii pod jednym warunkiem:Nie zainstaluje team speak i koniec.Dlaczego?Ponieważ nie będę gadał do monitora.Jeżeli nie będzie przymusu instalowania tego programu to dołączę do tej gildii.

Offline

 

#15 2008-07-18 16:06:22

slaver

Ostrza 1410

8337456
Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 112

Re: Małe negocjacje :)

Z mojej strony sytuacja wygląda następująco:

1) przeciwko polaczeniu nic niemam
2) wole pisac niz gadac ( co mnie dyskwalifikuje)
3)kiedy gran na forum rzadko zagladam wiec co do forum nie mam zdania

to moja opinia w kilku slowach.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora