#16 2008-07-18 16:30:19

Harin

Ostrza 1410

1350056
Call me!
Skąd: Dęblin
Zarejestrowany: 2008-05-04
Posty: 201

Re: Małe negocjacje :)

I kto miał racje? hę? Ja miałem rację, mówiłem - "TSa możesz się nie spodziewać dlatego, że ja już próbowałem kiedyś ich namówić na TSa ale się nie zgodzili."


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.

Offline

 

#17 2008-07-18 16:39:36

Ashe

Radavent

Zarejestrowany: 2008-04-07
Posty: 379

Re: Małe negocjacje :)

A czegoś się spodziewał? Że po miesiącu będzie inaczej Człeka szybko nie zmienisz. Nie każdy musi koniecznie chcieć ze wszystkimi gadać z różnych powodów. Dla mnie jest to bez sensu i tyle. Sam fakt, że na Cabalu do gildii poszedłem po roku grania z tamtejszymi ludźmi dużo o mnie świadczy... A tam i tak nie mamy TS'a, problemów z komunikacją też nie. Przyzwyczajenia pozostają

Offline

 

#18 2008-07-18 17:00:07

Harin

Ostrza 1410

1350056
Call me!
Skąd: Dęblin
Zarejestrowany: 2008-05-04
Posty: 201

Re: Małe negocjacje :)

No widzicie nikt nie chce TSa... wasz jedyny warunek który jest najważniejszy z najważniejszych (nie wiem w sumie czemu) nie zostanie spełniony... no szkoda


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.

Offline

 

#19 2008-07-18 17:02:15

Ashe

Radavent

Zarejestrowany: 2008-04-07
Posty: 379

Re: Małe negocjacje :)

Dysponuję materiałami, które podważają tą wypowiedź kolegi Harina Mogę je opublikować w każdej chwili

Offline

 

#20 2008-07-18 17:06:29

Harin

Ostrza 1410

1350056
Call me!
Skąd: Dęblin
Zarejestrowany: 2008-05-04
Posty: 201

Re: Małe negocjacje :)

Nie zrobisz mi tego Swojemu koledze tego nie zrobisz... naprawdę mi szkoda, że warunek nie zostanie spełniony ,) ,) Ależ ja nie kłamię ,) ,)


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.

Offline

 

#21 2008-07-18 17:06:32

tom15

Przyjaciel Ostrzy

3435334
Skąd: Lipnica Mała
Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 77
WWW

Re: Małe negocjacje :)

Chodzi o moj post?


Wolę żeby mnie dwunastu sądziło, niż żeby mnie sześciu niosło...

Offline

 

#22 2008-07-18 17:13:05

Ashe

Radavent

Zarejestrowany: 2008-04-07
Posty: 379

Re: Małe negocjacje :)

Nie, z tobą nie ma to nic wspólnego Tom
Kolego Harinie - a założysz się?

Offline

 

#23 2008-07-18 17:45:37

Harin

Ostrza 1410

1350056
Call me!
Skąd: Dęblin
Zarejestrowany: 2008-05-04
Posty: 201

Re: Małe negocjacje :)

Ashe prawdy nie powie ma lewe nagrania i wierzcie mu Ja mówię prawdę i tylko prawdę Cokolwiek powie wam Ashe na ten temat związanego ze mną nie wierzcie bo się w kamień zamienicie A mi naprawdę szkoda... tak miło się zapowiadało ,)


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.

Offline

 

#24 2008-07-18 18:27:17

Yria

Ostrza 1410

Skąd: z...lasu
Zarejestrowany: 2008-04-06
Posty: 264

Re: Małe negocjacje :)

Ashe napisał:

Dysponuję materiałami, które podważają tą wypowiedź kolegi Harina Mogę je opublikować w każdej chwili

Do Ashe:
Ashe...... dawaj no tutaj nam to zaraz....bo bardzo ciekawa jestem......tajnych materiałów...
Ashe i bardzo żałuję, że Twoja super maszyna nie trawi Rohanu....

Do Grzybka:
A wracając do sprawy sojuszniczej gildii z Gepardem, to również jestem ciekawa zdania Pieczarki (Grzybka- przeze mnie zwanego) Grzybku co o tym myślisz? O wspólnej gildii .....tak wiem ,że należysz do Wojowników Piekieł..., ale ostatnio trzymamy się razem prawda? A na Rohanie będzie miło, jak będziemy w jednej gildii.

Do Geparda:
Drogi Gepardzie mam nadzieję, że nie długo owa gildia powstanie.. I mam do Ciebie prośbę...Pójdźmy na kompromis w sprawie komunikacji na Rohanie. Niech Ci co pragną pisać- niech piszą... Uszanujmy tą prywatność
Przyznam , że mnie może tez krępować rozmowa bezpośrednia..A to z takiej przyczyny, iż nieczęsto jestem w pokoju sama...i jak będę w niebo głosy krzyczeć: że ktoś mnie "zabił  właśnie po raz enty..i proszę o zemstę"...to rodzinka moja się wystraszy...... i jeszcze ktoś zawału dostanie:/ Także bardzo w tej kwestii proszę o kompromis  maleńki

Ostatnio edytowany przez Yria (2008-07-18 18:29:28)


http://img4.imageshack.us/img4/166/podpisi.jpg

Offline

 

#25 2008-07-18 18:31:52

Harin

Ostrza 1410

1350056
Call me!
Skąd: Dęblin
Zarejestrowany: 2008-05-04
Posty: 201

Re: Małe negocjacje :)

A do mnie nic nie było Ja to teraz jestem jak kurz na półce... niepotrzebny i tylko do wytarcia, zniszczenia... nawet Yria napisała do wszystkich, a do mnie nie Ashe tylko spróbujesz to tu wkleić to ja cię znajdę


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.

Offline

 

#26 2008-07-18 18:38:28

Yria

Ostrza 1410

Skąd: z...lasu
Zarejestrowany: 2008-04-06
Posty: 264

Re: Małe negocjacje :)

Harin....wiesz , że posiadam zdolności przekazywania myśli telepatycznie.........Więc posłuchaj co do Ciebie mówię : .... ................................................................................................................


http://img4.imageshack.us/img4/166/podpisi.jpg

Offline

 

#27 2008-07-18 18:40:06

Harin

Ostrza 1410

1350056
Call me!
Skąd: Dęblin
Zarejestrowany: 2008-05-04
Posty: 201

Re: Małe negocjacje :)

A no chyba, że tak... nic nie zrozumiałem A to jest kolejny off top Ashe załatwi sprawę... ALE Z OFFTOPEM tylko nie wklejaj ci mówię


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.

Offline

 

#28 2008-07-18 20:19:05

Ashe

Radavent

Zarejestrowany: 2008-04-07
Posty: 379

Re: Małe negocjacje :)

Załatwiam sprawę z offtopem... To co?! Mam wziąć kałacha i rozstrzelać każdego spamującego? Hm..... Wątpię, czy by ktoś został oprócz Rexa i Stepha. Ok, mogę to rozegrać jakoś tak:

Koniec offtopu brygada, wracamy do tematu

A oto tajne materiały kompromitujące Harina(uwaga, to naprawdę hardcore, więc ludzie o słabych nerwach niech tego nie czytają)

Ze względu na niecenzuralną treśc wypowiedzi moderator zmuszony był ocenzurować ten fragment. Jeżeli nadal go czystasz to chyba naprawdę Ci się nudzi... Idź kwiatki posadź czy coś, czasu nie trać.

A tak żeby moder sam o spam posądzony nie został:
Doceniam pomysł, ale zachowam się jak zawsze tzn. usiąde pod drzewem, zapalę fajkę i będę patrzył jak się kotłujecie. jak już się sprawa skończy to wezmę graty i pójdę dalej.
Yrio, ja nie żałuję, że "moja super maszyna"(lol) nie trawi Rohanu. Szczerze powiedziawszy grałem, bo myślałem, że coś tam się z Harinem pobawię, potem go zarżnę i tyle będzie Ale że gra odmówiła posłuszeństwa, więc zatrzymałem się na lvlu 20 (czy tam 21) i jak stanąłem tak stoję... Podjałem jeszcze jedną próbę odpalenia tego badziewia, zrobię to jutro albo dzisiaj wieczorem (jak skończę Hellgate). Będą efekty - zastanowię się nad dalszą grą. Nie będzie efektów... Nie, nie będę dalej próbował

Offline

 

#29 2008-07-18 21:32:58

Gepard

Dark Sentinels

5242170
Call me!
Zarejestrowany: 2008-07-16
Posty: 15

Re: Małe negocjacje :)

HEh wesoło
postawiłem jeden jedyny warunek, dlaczego? BO 90% tych co mówią, że nie chcą TSa nigdy na nim nie gadało, a prawie wszystkich idzie do niego przyzwyczaić (u nas w gildii zaraz pomnie Phantom - tez nigdy tsa nie używał a jak sie chłopak wkręcił  to teraz wyjść nie może )
To nie tak! Ja często w pokoju sam nie jestem ale rodzinie juz nic nie przeszkadza to, że z kimś rozmawiam... w końcu to nic innego jak rozmowa np. przez telefon nie trzeba krzyczeć.

Powiedzcie mi teraz bo reasumując wasze posty
połączenie gildii - być może
Team Speak - NIE
nowe wspólne forum - NIE
nasze forum - NIE
nasza nazwa - NIE
nazwa inna niż ostrza - NIE

Teraz się zastanawiam co mamy do negocjacji? Ja postawiłem jeden warunek tylko jeden no i tak z niego pewnie będę musiał zrezygnować, bo w końcu wy w większości mówicie kategoryczne nie. A dalej? No co możecie mi w zamian zaproponować? Zrezygnuje z TSa a w zamian nie dacie nam nic
Szczerze to chyba wszystko idzie w stronę postu... to wstąpcie do nas i będzie wesoło, albo co gorsza zróbcie nam questy dajcie kasę a my założymy swoją gildię. Naprawdę jestem lekko zniesmaczony bo 80% to informacje na temat tego co wam przeszkadza, a ja sie pytałem jak rozwiązać połączenie naszych gildii w rohanie czy może kiedyś w całości (ale tu widzę że szans nie ma... zbyt wiele różnic).

Harin co do HB to jest pierwsza gildia w jakiej byłem gdzie są zakładane ally bez wiedzy drugiej strony, kiedy mówię, że ktoś mnie ubił dla zabawy dostaje odpowiedź w stylu „to lvluj szybciej żeby cie nie bili” i gdzie połowa moich pytań pozostaje bez odpowiedzi LOL niektóre musze pisać 2-3 razy….
Ja widzę, że lubisz gadać, ja też! Ale nie lubię pisać na klawiaturze szczególnie kiedy bije moobki…. Szczególnie że jestem magiem i po 5-7 hitach raczej już się nie podnoszę!

Offline

 

#30 2008-07-18 22:54:27

Harin

Ostrza 1410

1350056
Call me!
Skąd: Dęblin
Zarejestrowany: 2008-05-04
Posty: 201

Re: Małe negocjacje :)

Człowieku kiedy ty byłeś w HB?! Wczoraj raz napisałem, że jakaś gosciówka weszła mi na spota i od razu były dwie osoby w tym Miomi... Widać Cię nie szanowali ale to nie moja sprawa bo widzisz, mnie szanują i ja się z nimi świetnie bawię ale dla ostrzy odejdę stamtąd, gdy tylko powstanie gildia... a co do tego "połączenia" to najpierw trzeba stworzyć gildię bo jak na razie wszystko idzie w jak najgorszą stronę... A jeśli stawiasz sprawę pytaniem "Co my oferujemy" to my oferujemy nasza obecność jeśli ci ona nie pasuję albo masz do niej zastrzeżenia to ze mną się nie dogadasz... a na TSa z nas kto będzie to będzie wchodził nikogo nie zmusisz i nikogo nie zmuszaj do niego i nie "przyzwyczajaj" bo my tu wiemy czego chcemy, jakby już powstała gildia Ostrza/Sentinels to ja będę wchodził na TSa, ale nie wolno nikogo zmuszać... Ten post był pisany spokojnie i nie miałem zamiaru nikogo nim obrazić. Pisałem moje zdanie wywnioskowane z obserwacji jeżeli się w czymś pomyliłem to nie miejcie mi tego za złe. Harin


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora