#1 2008-04-14 20:43:40

Daga

Zbanowany

GILDIA NUMER 1!!!!

Może byśmy się postarali o to żeby nasza gildia podskoczyła w rankingu!
Oczywiście liczę się z waszym zdaniem..!!a więc proszę pisać co na to sądzicie...
chodzi mi po prostu o to żeby nasza gildia była wyżej w rankingu.
pisać co na ten temacik myślicie!!!!
pozdro!!!

 

#2 2008-04-14 20:49:53

patelnia

Ostrza 1410

1565586
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-04-04
Posty: 271

Re: GILDIA NUMER 1!!!!

Myślę, że:
1. dajesz za dużo wykrzykników
2. dajesz za dużo emot
3. nie mamy na to szans, bo na pierwszym miejscu są "gildie" cheaterskie, które nie sposób prześcignąć, chyba, że ich własną bronią, od której stronimy


http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/2/patelniak.png

Offline

 

#3 2008-04-15 10:29:27

slaver

Ostrza 1410

8337456
Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 112

Re: GILDIA NUMER 1!!!!

Ja swoim skromnym zdaniem jestem jeszcze zbyt słaby, do walki na arenie, a nie chce tracić punktów gildii,
musze jeszcze nad sobą popracować.

Offline

 

#4 2008-04-15 12:10:16

ASHERIX

Ostrza 1410

Skąd: KURPIE/Warszawa
Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 256
WWW

Re: GILDIA NUMER 1!!!!

Patelniak ma całkowitą racje. Wystarczy spojrzec na pierwszą dziesiątkę gildii, przedmioty o klasie 37xxx wszyscy taka sama, o czym tu rozmawiac. Byc naj wśród uczciwych gildii... to moze ma sens.

Offline

 

#5 2008-04-15 12:55:43

patelnia

Ostrza 1410

1565586
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-04-04
Posty: 271

Re: GILDIA NUMER 1!!!!

Ech... Mogliby dodać do Two Worlds PunkBustera


http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/2/patelniak.png

Offline

 

#6 2008-04-15 18:25:29

Ashe

Radavent

Zarejestrowany: 2008-04-07
Posty: 379

Re: GILDIA NUMER 1!!!!

Btw walka na arenie w trybie rpg nie ma się wcale do punkciorów. Takowe zdobywamy w trybie PvP dopiero, a przechodzą na ogólne konto.

Offline

 

#7 2008-06-08 19:46:14

Gibek

Wędrowiec

Zarejestrowany: 2008-06-08
Posty: 2

Re: GILDIA NUMER 1!!!!

jak chcesz to ja ci podniose ta gildie i bedzie na wyzszym ranikngu hihihi

Offline

 

#8 2008-06-08 21:00:55

Ashe

Radavent

Zarejestrowany: 2008-04-07
Posty: 379

Re: GILDIA NUMER 1!!!!

Jeżeli się nie mylę, to Pan, panie Gibku też narozrabiał na Forum TW. Więc kieruję te słowa do Pana, bo kolegi sysu już się pozbyliśmy.

Jeżeli chcecie koledzy z Tarnowa zachowywać się jak debile to załóżcie w tym celu własne forum. Po Waszych "dziełach" na News TW wszyscy moderatorzy oraz administracja największego forum w Polsce poświęconego tematyce Two Worlds mają Was za idiotów i niedorozwojów. Jeżeli chcecie mścić się za Oriona, to wymyślcie lepszy sposób, bo ten prowadzi tylko do Waszej kompromitacji. Przy okazji przekaż to sysu11, bo kolega najwyraźniej jeszcze nie dorósł do prowadzenia normalnej rozmowy i umie tylko blokować, kłamać i wymigiwać się od odpowiedzialności. Zakładam, że Twój poziom Ci na to pozwala... Oczywiście mogę się mylić...
Mając na względzie to, co żeście panowie we dwójkę odwalili na wspomnianym już forum News TW nie zamierzam ryzykować. Zgłosiłem sie już ze stosowną prośbą do administratora. Zaś do Was zgłaszam się z kolejną - nigdy więcej nie pokazujcie się ani tutaj, ani na forum News TW. Najlepiej na żadnym forum, na którym jestem moderatorem bądź administratorem.
Bez najmniejszego wyrazu szacunku, ale za to z wyrazami odrazy i ubolewania nad głupotą
Ashe

P.S. Jeżeli ktoś nie rozumie zaistniałej sytuacji to wyjaśniam:
Dnia szóstego czerwca forum News TW (http://www.forum.two-worlds.pl/index.php) zostało zasypane bezsensownymi oraz obraźliwymi wypowiedziami osobników sysu11 oraz Gibek. Zwalczenie tej plagi głupoty zajęło mi dobre 30 minut, dopiero po interwencji administraotra użytkownik sysu został ostatecznie zbanowany. Pragnę jeszcze nadmienić, że sysu okłamał mnie, podając fałszywą wiadomość, że jego hasło zostało skradzione. Wierząc mu poprosiłem administratora, aby wykreował mu nowe hasło. Kiedy jednak otrzymał hasło i zaraz po tym na forum zaczęły pojawiać się kolejne posty o tematyce obraźliwej został ostatecznie usunięty ze społeczności News TW.
Dosłownie chwilę później wykazywać się zaczął Gibek. Podobnie jak sysu "szpanował"(bo dla troli takie zachowanie to rodzaj impomowania sobie w swojej "niezmierzonej wysokiej poziomie intelektualna) obraźliwym stosunkiem wobec innych, więc niezwłocznie i bez ostrzeżenia został zbanowany.
Jeżeli kogoś to zainteresuje - obaj panowie są kolegami ostatnio pozbawionego praw moderatorskich Oriona i najwyraźniej przyjęli sobie cel świętej krucjaty obrażania wszystkiego i wszystkich. Szkoda, że głupota sięga tak daleko...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora